Sla navigate over

Hoe ziet de toekomst van Amsterdam er uit?

03 september 2025
Geschreven
Video
Hele stad
Toekomst
Zien wat wij niet zien

In januari van dit jaar verscheen in Het Parool het artikel “Deze Amsterdamse waarzeggers zien wat wij niet zien” — een intrigerend portret van moderne zieners in de stad. Dit artikel vormde het startschot voor een serie verhalen waarin de toekomst centraal staat. Elk verhaal in deze reeks benadert het thema vanuit een eigen methode. Wat ze gemeen hebben? Een diepe verbinding met het energetische werk en een nieuwsgierigheid naar wat er net buiten ons zicht ligt.

Bette – Keltisch Orakel

In deze video voorspel ik hoe de toekomst van de stad Amsterdam er uit gaat zien. Hiervoor  gooi ik de stenen van het Keltisch Orakel, een orakel systeem dat heel goed is om een overzicht te scheppen van wat er allemaal speelt in het leven en hoe je die mee kan nemen in beslissingen voor de toekomst.

 

 

 

Een korte samenvatting

Er is chaos in Amsterdam. Maar dat is altijd in een grote stad. Er zullen mensen zijn die anders denken. Maar er zal ook gezocht worden naar communicatie. Naar de kern. Waar draait het om. En daarin rust vinden en ontspannen. Er zijn heel veel veranderingen gaande.

Verlies nooit uit het oog hoe een situatie is voor iemand anders. Probeer daar rekening mee te houden en anderen te beschermen als de situatie voor hen onveilig is. Amsterdam zal een start maken met het helen van oude pijnlijke dingen. Misschien met het oude koloniale verleden. Blijf je bewust van de verbindingen die worden aangegaan in de stad. Er komen positieve veranderingen op het gebied van basale rijkdom, oftewel een dak boven mensen hun hoofd en goed te eten. Maar daarvoor zullen we van andere rijkdommen afscheid moeten nemen. Geld zal als het water van de rivier naar die plaatsen moeten stromen waar tekorten zijn.

Het is in Amsterdam heel belangrijk dat de mensen die hier werken hun ideeën meenemen in hun werk. En weet dat je niet alleen bent in dit werk. Onderneem acties vanuit het hart en luister naar je onderbuikgevoel. Je hoeft je gevoel niet te verklaren.

Orakelen

Bette Opfer-Ruting, ook bekend als Niahma, werkt als heks en Keltisch orakel. Organiseert daarnaast vrouwencirkels en is Priesteres en Womb-Heart-Spirit facilitator.

Meer weten?

* De verhalen die worden gepubliceerd op deze website weerspiegelen niet per se het beleid van de gemeente Amsterdam, maar zijn een creatieve uiting van de makers.